Slide background

Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija-Avstrija

Slide background

Odbor za spremljanje

Odbor za spremljanje (OzS) Programa sodelovanja Interreg V-A Slovenija-Avstrija v obdobju 2014-2020

Seznam članov z glasovalno pravico, namestnikov z glasovalno pravico ter članov v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice

Nazadnje posodobljeno: februar 2017

PRIIMEKIMEINŠTITUCIJAVLOGA
JešovnikPeterSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Kotnikova 5, SI-1000 Ljubljana
član z glasovalno pravico, vodja delegacije
SiličVesnaSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Kotnikova 5, SI-1000 Ljubljana
namestnica z glasovalno pravico
TrojarUrškaSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Kotnikova 5, SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
VegičMatejaSlužba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko
Trubarjeva 11, SI-2000 Maribor
namestnica z glasovalno pravico
KrižajSimonaMinistrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
Trubarjeva 11, SI-2000 Maribor
članica z glasovalno pravico
MeglaBorutMinistrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
Trubarjeva 11, SI-2000 Maribor
namestnik z glasovalno pravico
MaršIrenaMinistrstvo za kulturo
SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
JenšterleMarkoMinistrstvo za kulturo
SI-1000 Ljubljana
namestnik z glasovalno pravico
Zeiler GroznikKatarinaMinistrstvo za okolje in prostor
SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
JakopičBojanMinistrstvo za okolje in prostor
SI-1000 Ljubljana
namestnik z glasovalno pravico
PezdirTatjanaMinistrstvo za izobraževanje, znanost in šport
SI-1000 Ljubljana
članica z glasovalno pravico
NeubauerTitMinistrstvo za izobraževanje, znanost in šport
SI-1000 Ljubljana
namestnik z glasovalno pravico
KojcRobertUrad Vlade Republike Slovenije za Slovence v zamejstvu in po svetu
SI-1000 Ljubljana
član z glasovalno pravico
Toplak KoprivnikarNatalijaUrad Vlade Republike Slovenije za Slovence v zamejstvu in po svetu
SI-1000 Ljubljana
namestnica z glasovalno pravico
MejačŽivanaMinistrstvo za zunanje zadeve
SI-1000 Ljubljana
članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
JermanMartinaMinistrstvo za zunanje zadeve
SI-1000 Ljubljana
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
BaluhStankoUrad Vlade za narodnosti
SI-1000 Ljubljana
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
HermanTjašaUrad Vlade za narodnosti
SI-1000 Ljubljana
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
AckermannGritGospodarska zbornica Sloveniječlan v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Hribar MiličSamoGospodarska zbornica Slovenijenamestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SonjakKarmenRRA Koroška, Vzhodna kohezijska regijačlanica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
ZorenčIvaRASR, Vzhodna kohezijska regijanamestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
ŠimencRokBSC Kranj, Zahodna kohezijska regijačlan v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
GojčičMatejRRA LUR, Zahodna kohezijska regijanamestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
ErhartVesnaZavod EKOmeter, CNVSOčlanica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
AmbrožičBorutDruštvo slovensko-avstrijsko prijateljstvo Maribor, CNVSOnamestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
PockMaximilianBundesministerium für Land und Forstwirtschaft, Umwelt und Wasserwirtschaft
Abteilung I/3: Umweltförderpolitik, Nachhaltigkeit, Biodiversität
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član z glasovalno pravico
LamersGottfriedBundesministerium für Land und Forstwirtschaft, Umwelt und Wasserwirtschaft
Abteilung I/3: Umweltförderpolitik, Nachhaltigkeit, Biodiversität
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
namestnik z glasovalno pravico
Hiermann-FochtaPetraBundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft
Abteilung V/Standortpolitik
Bankgasse 1, A-1014 Dunaj
članica z glasovalno pravico
MahrArminBundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft
Abteilung V/Standortpolitik
Bankgasse 1, A-1014 Dunaj
namestnik z glasovalno pravico
LadichHaraldRegionalmanagement Burgenland GmbH im Technologiezentrum
Marktstraße 3, A-7000 Eisenstadt
član z glasovalno pravico
HorvathHaraldRegionalmanagement Burgenland GmbH im Technologiezentrum
Marktstraße 3, A-7000 Eisenstadt
namestnik z glasovalno pravico
SchichoThomasAmt der Kärntner Landesregierung
Abteilung 3 – Gemeinden und Raumordnung, Uabt. Orts- und Regionalentwicklung
Mießtalerstraße 1, A-9020 Celovec
član z glasovalno pravico
Wutte-KirchgattererEva-MariaKWF – Kärntner Wirtschaftsförderungsfonds
Völkermarkter Ring 21-23
A-9020 Celovec
namestnica z glasovalno pravico
CimermanSabinaAmt der Steiermärkischen Landesregierung Abteilung 17 Landes- und Regionalentwicklung, Referat für Landesplanung und Regionalentwicklung
Trauttmansdorffgasse 2, A-8010 Gradec
članica z glasovalno pravico
NaglerMartinAmt der Steiermärkischen Landesregierung Abteilung 17 Landes- und Regionalentwicklung, Referat für Landesplanung und Regionalentwicklung
Trauttmansdorffgasse 2, A-8010 Gradec
namestnik z glasovalno pravico
RafalzikSusannaBundeskanzleramt
Abteilung IV/3; EFRE-Finanzkontrolle
Ballhausplatz 2, A-1010 Dunaj
članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SapperAntonBundeskanzleramt
Abteilung IV/3; EFRE-Finanzkontrolle
Ballhausplatz 2, A-1010 Dunaj
namestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
BruckmoserManfredBundeskanzleramt
Abteilung IV/4; Koordination – Raumplanung und Regionalpolitik
Ballhausplatz 2, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
DeimelAlexandraBundeskanzleramt
Abteilung IV/4; Koordination – Raumplanung und Regionalpolitik
Ballhausplatz 2, A-1010 Dunaj
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
HanakRolandBundesministerium für Arbeit, Soziales und
Konsumentenschutz
Sektion VI/Stabsstelle, Bilaterale Arbeitsmarktpolitik
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
KurpejovicEnisaBundesministerium für Arbeit, Soziales und
Konsumentenschutz
Sektion VI/A/Stabsstelle, Bilaterale Arbeitsmarktpolitik
Favoritenstraße 7, A-1040 Dunaj
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
HöglingerKlausBundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft
Abteilung C2/6
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Götz SonjaBundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft
Abteilung C2/6
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
BerkaSigridÖsterreichische Botschaft Laibach
Prešernova cesta 23, SI-1000 Ljubljana
članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
HermgesMartinÖsterreichische Botschaft Laibach
Prešernova cesta 23, SI-1000 Ljubljana
namestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SchabusArminAmt der Kärntner Landesregierung
Abteilung 1 – Landesamtsdirektion, Uabt. europäische und internationale Angelegenheiten
Mießtalerstraße 1, A-9020 Celovec
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SlamanigMichaelaAmt der Kärntner Landesregierung
Leiterin des Frauen- und Gleichbehandlungsreferats, Abteilung 4 – Soziales und Gesellschaft
Mießtalerstraße 1, A-9020 Celovec
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Schulze-BauerSabineGleichbehandlungsbeauftragte des Landes Steiermark
Burgring 4, A-8010 Gradec
članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
CibinelloHeleneGleichbehandlungsbeauftragte des Landes Steiermark
Burgring 4, A-8010 Gradec
namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
SchachlRolandBundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft
Abteilung C1/8
Stubenring 1, A-1010 Dunaj
član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
FerstlAlexanderEvropska Komisija
Generalni direktorat za regionalno in mestno politiko, BU-1 02/153
B-1049 Bruselj
član v svetovalni vlogi kot predstavnik Evropske Komisije
CambasMarthaEvropska Komisija
Generalni direktorat za regionalno in mestno politiko, BU-1 02/132
B-1049 Bruselj
namestnica v svetovalni vlogi kot predstavnica Evropske komisije
  © Copyright - Interreg V-A Slovenija-Avstrija, Website by Marcelino.si
Preskoči na orodno vrstico